Adam Rokosz OP gościem kolejnego “Spotkania z Absolwentem”.

W poniedziałek 9 października uczniowie Liceum Plastycznego oraz 1 Liceum Ogólnokształcącego mieli okazję uczestniczyć w kolejnym spotkaniu z cyklu “Spotkanie z Absolwentem”. Tym razem w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu  gościł Adam Rokosz OP, absolwent 1 LO, który na co dzień mieszka we Wiedniu. Adam Rokosz OP opowiedział uczniom jak wygląda jego codzienne życie w zakonie dominikanów, a także o swojej pasji muzycznej i fotograficznej, pokazując i omawiając wiele swoich zdjęć. Nie zabrakło okazji do zadawania pytań i dyskusji, zarówno na temat życia zakonnego, jak i fotografii. To interesujące spotkanie z wyjątkowym gościem a zarazem absolwentem naszej szkoły pozostanie długo w naszej pamięci!

Zapraszamy do zobaczenia galerii zdjęć ze spotkania, których autorką jest pani dr Gabriela Habrom-Rokosz.

Archiwa
%d bloggers like this: