AGNIESZKA KOWALSKA FINALISTKĄ OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

Winna po prawej na zdjęciu

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 4 LP, Agnieszka Kowalska, zdobyła tytuł finalistki w 41. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Artystycznej w Sekcji Historii Sztuki (opiekun: Katarzyna Kwiotek).

Uczennica Liceum Plastycznego zdobyła nie tylko zaszczytny tytuł finalisty, ale również zwolnienie z matury z historii sztuki. Podczas pobytu w Warszawie, gdzie w dniach 10-13 kwietnia 2017 roku odbywał się finał olimpiady, nasza stypendystka Prezesa Rady Ministrów miała również możliwość uczestniczenia w licznych przygotowanych dla olimpijczyków atrakcjach, takich jak m. in. zwiedzanie Muzeum Narodowego, Pałacu w Wilanowie, Pałacu w Łazienkach, spacery po Warszawie, udział w warsztatach czy wykładach.

Gratulujemy wielkiego sukcesu!!!

Archiwa
%d bloggers like this: