Agnieszka w finale Olimpiady Artystycznej

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy IV LP – Agnieszka Kowalska, zakwalifikowała sińę do finału Olimpiady Artystycznej z Historii Sztuki (opiekun: Katarzyna Kwiotek, nauczyciel historii sztuki).

Eliminacje okręgowe, w których brały udział Agnieszka Kowalska i Katarzyna Słowiak z kl. 4 Liceum Plastycznego, odbywały się w lutym br. w Muzeum śląskim w Katowicach. Pierwsza część – pisemna – polegała na napisaniu wypracowania na wybrany z pięciu propozycji temat. Druga część – ustna – składała się z odpowiedzi na dwa wylosowane zestawy pytań oraz prezentacji własnego tematu. Po weryfikacji prac w Komitecie Centralnym Olimpiady Artystycznej w Warszawie, otrzymaliśmy informację, że po raz kolejny uczennica raciborskiego Liceum Plastycznego dostała się do ścisłego finału. Naszej utalentowanej stypendystce Prezesa Rady Ministrów życzymy powodzenia w zmaganiach finałowych, które odbędą się w Warszawie w kwietniu!

Obrazy newsów: agnieszka_i_kasia.jpg

Agnieszka Kowalska (po lewej) i Katarzyna Słowiak, podczas wizyty w Muzeum śląskim w Katowicach na wystawie „Laboratorium przestrzeni teatralnych – przeszłość w teraźniejszości”.

Archiwa
%d bloggers like this: