Akcja charytatywna “Daj włos”

Samorząd Uczniowski zaprasza uczennice naszej szkoły do niekonwencjonalnego rozpoczęcia wiosny. Zachęcamy Was do wzięcia udziału w akcji charytatywnej “Daj włos”, która będzie miała miejsce 21 marca między 9.00 a 12.00. Pod okiem fryzjera będzie można w tym czasie oddać włosy dla fundacji Rak’n’Roll. Włosy będą przeznaczone na peruki dla kobiet w trakcie chemioterapii. W akcji może wziąć udział każdy, kto ma minimum 25 cm włosów do ścięcia i zmieniając swój wygląd chce zrobić coś dobrego dla innych. Długość włosów będzie mierzona na rozpuszczonych włosach. 

Oświadczenie, które jest potrzebne aby oddać włosy można uzyskać u pani Marzeny Niżborskiej lub pobrać poniżej. O samej akcji można dowiedzieć się więcej na stronie http://www.raknroll.pl/co-robimy/programy/daj-wlos/

 

Archiwa
%d bloggers like this: