Aktywne wycieczki gimnazjalistów

Po egzaminach gimnazjaliści stwierdzili, że warto się oderwać od nauki i trochę zaszaleć, więc dwa majowe dni wykorzystali na atrakcyjne wycieczki.

21 maja odbyła się wycieczka do Rybnika na pole do paintballa, gdzie klasy 3g1 i 3g2 stoczyły ze sobą pojedynek na ilość barwnych plam. 23 maja te same klasy wybrały się na wycieczkę do Energylandii. Każdy znalazł coś dla siebie. Szaleństwa było co nie miara. Jedni mieli świetną zabawę na atrakcjach wodnych, inni szaleli na ekstremalnych rollercoasterach, byli tez tacy, którzy odkryli w sobie dusze wojowników. To były dwa dni wypełnione po brzegi zabawą! Wszystkim bardzo się podobało i nikt nie chciał wracać do domu. Uczniowie wykorzystali czas co do minuty, a kiedy zbliżała się godzina powrotu, z żalem maszerowali na miejsca zbiórki.
Dominika Jasita

Archiwa
%d bloggers like this: