Artystyczne sukcesy uczennic LSP

Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach uczniów Liceum Sztuk Plastycznych. W ostatnim czasie dwie uczennice – Dorota Miechówka z kl. II LP i Klaudia Pietrasz z kl. III LP zostały laureatkami konkursów plastycznych o wysokiej randze. 

Dorota zajęła  I miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla dzieci, młodzieży i dorosłych „Portret” zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku pod patronatem Burmistrza Kłobucka. Poniżej praca Doroty, która nie miała sobie równych.

Z kolei Klaudia swoją piękną pracą wywalczyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „W krainie baśni Andersena” zorganizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu. Jej pracę prezentujemy poniżej.

Obu laureatkom gratulujemy sukcesów!

Archiwa
%d bloggers like this: