Autoportrety Natalii Halamy docenione w ogólnopolskim konkursie

Z przyjemnością zawiadamiamy, że AUTOPORTRETY Natalii Halamy – uczennicy klasy drugiej Liceum Sztuk Plastycznych, zostały docenione przez Jury XIII Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego PORTRET 2021. Łącznie w konkursie uczestniczyło 11 326 osób. Natalia znalazła się w gronie 44 WYRÓŻNIONYCH finalistów.

Serdecznie gratulujemy!

Poniżej fragment recenzji, którą otrzymała szczęśliwa uczestniczka konkursu.

Podoba nam się praca światłem w portrecie IMG_0161 (1).jpg – dzięki niemu ładnie podkreśliła Pani naturalną urodę modelki. Intrygujące i pomysłowe są eksperymenty formalne z odwróceniem obrazu na IMG_0794.jpg, które mocno pokazują Pani twórczy potencjał. Fotografia IMG_1102.jpg zwróciła naszą uwagę przez swoją naturalność i spokój. Dobrze posłużyła się tu Pani kompozycją. Piękny jest portret IMG_1105.jpg – delikatnie mroczny, barokowy, lecz również ładnie podkreślający urodę modelki, ma też w sobie pewną delikatną narrację. Dużo dobrych i przemyślanych decyzji.

 

 

 

Archiwa
%d bloggers like this: