Bezpłatna konferencja on-line dla nauczycieli i rodziców

W dniu 9 lutego 2021 roku jest obchodzony Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić rodziców, wychowawców i nauczycieli na bezpłatną konferencję on-line „Zatroskani XXI – Zdrowie psychiczne polskich nastolatków w czasie nauki zdalnej”.  

W grudniu 2020 roku Fundacja Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii przeprowadziła badanie polskiej młodzieży w obszarze ich zdrowia psychicznego w trakcie nauki zdalnej. Wyniki nie są zbyt optymistyczne. Poziom stanów depresyjnych wśród nastolatków dramatycznie rośnie. Konferencja ta jest konsekwencją tego raportu „Etat w Sieci 2.0”.   Każda zarejestrowana osoba otrzyma imienny certyfikat.

Tutaj można zapoznać się z harmonogram Konferencji.

Termin konferencji: 09.02.2021 w formie on-line w godzinach 9:00 – 14:00

Wykłady poprowadzą specjaliści zakresu zdrowia psychicznego, animacji młodzieży oraz pedagogiki, by omówić obecną sytuację, zgromadzić narzędzia i naradzić się z Państwem jak wzajemnie się wspierać, jak wspierać nauczycieli i rodziców. Zależy nam na dzieciach i zadamy też pytania o to, jak przygotować się na powrót młodzieży do szkół po zdjęciu obostrzeń.

 

Archiwa
%d bloggers like this: