Biegi przełajowe

W październiku reprezentacja gimnazjum i liceum brała udział w sztafetowych biegach przełajowych. Szczegóły znajdziecie w artykułach w zakładce “Z życia szkoły”:

Sport w Gimnazjum 2014/2015

Sport w Liceum 2014/2015

Biegi przełajowe

zajprzelaj.jpg W tym roku szkolnym Reprezentacje dziewcząt i chłopców wzińęły udział w miejskich sztafetowych biegach przełajowych. Sztafeta chłopców zajńęła III miejsce. Zespół dziewcząt, podobnie jak w poprzednich latach wywalczył II miejsce ulegając tylko zawodniczkom ZSOMS.

Szczegóły w dalszej czńęści newsa.
Szczegóły w dalszej czńęści newsa.

przelchl.jpg
Michał Cwik, Piotr Leksza, Michał Buchowiecki, Krzysiek Pociecha, Adam Kunik, Bartek Pawłowski

przeldz.jpg

Karolina Wittek, Andrea Piegza, Vanessa Zwick, Natalia Sobik, Ola Freindorf, Brygida Hanka