Część ustna egzaminu DSD I już za nami

W dniach 02 – 05 kwietnia 2019 roku 54 uczniów klas gimnazjalnych oraz licealnych zmierzyło swoje umiejętności językowe w czwartej części egzaminu do międzynarodowego certyfikatu językowego Deutsches Sprachdiplom DSD I na poziomie B1.
Był to ustny egzamin przeprowadzony w obecności nauczycieli naszej szkoły. Egzamin składał się z trzech części. Na początku uczniowie odpowiadali na różne pytania egzaminatorów dotyczące życia codziennego, szkoły, hobby, przyjaciół i tym podobne. Następnie należało zreferować oraz zaprezentować wizualnie własny wcześniej wybrany temat. Ostatnim punktem była rozmowa zdającego z egzaminatorem dotycząca prezentacji.

Końcowe wyniki z czterech części egzaminu DSD I będą znane dopiero w czerwcu.

Poprzednie

Archiwa
%d bloggers like this: