Część ustna egzaminu językowego DSD I

Część ustna egzaminu językowego DSD I odbyła się w dniach 23-24 marca 2021.

Uczniowie przedstawiali przed komisją przygotowane tematy oraz odpowiadali na pytania egzaminatorów dotyczące życia codziennego, zainteresowań, szkoły czy hobby. Mimo nauki zdalnej uczniowie świetnie poradzili sobie z przygotowaniem do tej części egzaminu. Na wyniki będziemy jednak musieli poczekać do czerwca.

Kiedy emocje już opadły, kilka osób wypowiedziało się na temat wrażeń przed, podczas i po spotkaniu z egzaminatorami.

Alicja Kalisz: “Mam nadzieję, że dobrze mi poszło. Na ustnym egzaminie przedstawiałam prezentacje na temat mojego hobby, którym jest malowanie. Na egzamin zabrałam ze sobą kilka moich prac. Mimo dużego stresu, podczas rozmowy z egzaminatorkami panowała przyjemna atmosfera i miło odpowiadało mi się na ich pytania. Mam nadzieję, że w 4 klasie będę miała okazję zdać ten certyfikat językowy na poziom C1 🙂 . ”

Amelia Mandera: „Przed egzaminem strasznie się stresowałam jednak wchodząc do sali i widząc znajome twarze było o wiele lepiej. Z zadanymi pytaniami nie miałam problemu, a moja prezentacja myślę, że była całkiem udana. Cieszę się, że mimo obaw przystąpiłam do egzaminu DSD.”

Natalie Grüner: „Część ustna egzaminu DSD I była tą, przed którą miałam najwięcej obaw. Mimo iż sporo się przygotowywałam i długo pracowałam nad moją prezentacją, nie mogłam być sobie pewna, że dobrze mi pójdzie. Dlatego z wielką ulgą przyjęłam miłą atmosferę panującą w sali egzaminacyjnej. Dzięki niej egzamin nie był tak stresujący i dobrze sobie poradziłam.”

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Archiwa
%d bloggers like this: