Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

W piątek 12.10.2018 r., w przeddzień zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej, obchodziliśmy popularnie zwany Dzień Nauczyciela.

Z tej okazji odbyły się spotkania z nauczycielami i wychowawcami klas, którym uczniowie dziękowali za pracę, wyrozumiałość i cierpliwość na co dzień.

Następnie miała miejsce uroczysta akademia, w trakcie której dyrektor szkoły Pani Marzena Kacprowicz wręczyła wyróżnienia i nagrody najbardziej zasłużonym nauczycielom oraz podziękowała za pracę na rzecz szkoły i jej promocji w mieście za równo nauczycielom jak i wszystkim uczniom, bez których nie byłoby to możliwe.

Jak co roku, w trakcie uroczystości z okazji DEN, przedstawiciele klas pierwszych LO i LP złożyli ślubowanie i zostali przyjęci do społeczności uczniowskiej szkoły.

Spotkanie na auli szkolnej zakończył zabawny spektakl w wykonaniu uczniów naszej szkoły, przygotowany przez Pana Jacka Molędę.

Dziś jeszcze raz kierujemy serdeczne podziękowania do wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie tej uroczystości oraz zapraszamy do obejrzenia jej fragmentów na szkolnym kanale YouTube.

Archiwa
%d bloggers like this: