Dni Otwarte – odsłona pierwsza

21.03.2018 r. odbył się pierwszy z dwóch Dni Otwartych w naszej szkole. Odwiedziło nas ponad 250 gimnazjalistów z Raciborza i okolic.

W towarzystwie licealistów ubranych w barwy Jedynki z pasją, kandydaci do szkół średnich z Tworkowa, Chałupek, Bierawy, Polskiej Cerekwi, Kornowaca, Krzanowic, Krzyżanowic, Lysek, Syryni, Lubomi, Nasiedla oraz raciborskich gimnazjów odwiedzili zakamarki naszego budynku szkoły oraz poznali pasje młodzieży Kasprowicza.

A co przygotowaliśmy dla nich?

Stoiska językowe z odrobiną magii w wykonaniu Juana Sancheza z 3 LP, ekspresowy kurs pierwszej pomocy przedmedycznej przy ratowaniu motocyklisty w wypadku drogowym, doświadczenia na miarę Zeissa i Skłodowskiej w laboratoriach z chemii i fizyki,  sekcję ryby w laboratorium przyrodniczym, warsztaty artystyczne w pracowniach Liceum Plastycznego, spotkanie z matematyką Królową Nauk, energetyczny pokaz taneczno-sportowy oraz wizytę w starym w kinie w wydaniu klasy 1 LP.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Jeśli ktoś nie był dziś, nie ma co żałować, jutro też jesteśmy i czekamy na Was!!!

 

Archiwa
%d bloggers like this: