Dobra passa naszych sportsmenek trwa – dzisiaj wygrana siatkarek!

8 lutego w hali sportowej Arena zostały przeprowadzone kolejne zawody sportowe dziewcząt rozgrywane wg terminarza Śląskiego Szkolnego Związku Sportowego. Po ubiegłotygodniowych zwycięskich zmaganiach szczypiornistek przyszła kolej na siatkarki. Do dzisiejszych zawodów przystąpiły reprezentacje czterech szkół ponadgimnazjalnych. Rozgrywki zostały rozegrane systemem “każdy z każdym”. Nasza reprezentacja dziewcząt podczas rozegranych trzech spotkań nie przegrała nawet jednego seta i tym samym w doskonałym stylu zdobyła I miejsce! Dziewczęta wystąpiły w składzie: Wiktoria Kolorz kpt., Klaudia Czaderna, Anna Dąbkowska, Sandra Gajda, Patrycja Solich, Emilia Koszela, Kinga Trompeta, Paulina Sobol, Oliwia Jasińska. Trener zespołu: Anna Leśniak-Stęc. Serdecznie Gratulujemy!

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce – ZSO nr 1

II miejsce – ZSO nr 2

III miejsce – CKUiZ nr 1

IV miejsce – ZSE

 

 

Archiwa
%d bloggers like this: