Dobry start naszych siatkarzy

19.  lutego, w „Arenie RaFaKo” rozegrano finały powiatowe szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce chłopców. Turniej miał być rozgrywany systemem „każdy z każdym” na dwóch boiskach, ale kłopoty techniczne sprawiły, że do dyspozycji siatkarzy było tylko jedno. W pierwszym meczu siatkarze I LO  pokonali ZSOMS 2:0. Drugim przeciwnikiem naszych chłopców była reprezentacja II LO, którą pokonali 2:0. Dalszy ciąg zawodów odbędzie się w późniejszym terminie, a naszymi rywalami będą siatkarze CKZiU nr 1 („Budowlanka”) i CKZiU nr 2 („Mechanik”).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

I LO reprezentowali:

Michał Thym, Piotr Piątek, Maciej Nowodworski, Wojciech Rybiński, Maciej Cofała, Filip Dziadek i Przemysław Perek.

Zdjęcia na stronie:

http://www.naszraciborz.pl/site/art/2-sport/0-/64213-finaly-miejskie-w-siatkowce-chlopcow-w-arenie-rafako.html

Archiwa
%d bloggers like this: