DYPLOM'2016 na Zamku Piastowskim

Obrazy newsów: dyplom_2016.jpg

Kolejny rocznik absolwentów Liceum Plastycznego prezentuje prace dyplomowe w galerii Zamku Piastowskiego. Wystawa efektów 4-letniego kształceniana w ramach specjalności: FOTOGRAFIA,  składająca sińę z 12 autorskich projektów dyplomowych obejmuje szerokie spektrum tematyczne oraz warsztatowe. Wińęcej w rozwinińęciu newsa. Zdjńęcia tutaj.

Zapraszamy do zwiedzania wystawy oraz na spotkanie z autorami w formie prezentacji projektów dyplomowych w dniu 1 czerwca 2016 o godz. 17:00.

Obrazy newsów: dyplom_2016.jpg Kolejny rocznik absolwentów Liceum Plastycznego prezentuje prace dyplomowe w galerii Zamku Piastowskiego. Wystawa efektów 4-letniego kształceniana w ramach specjalności: FOTOGRAFIA,  składająca sińę z 12 autorskich projektów dyplomowych obejmuje szerokie spektrum tematyczne oraz warsztatowe. 

Na wystawie obok fotografii dokumentalnej, czy katalogowej można zobaczyæ rozwiązania o charakterze artystycznym, tj. portret, pejzaż czy iluzjńę przestrzeni. Wielkoformatowe prace fotograficzne ilustrują szeroki zakres wiedzy i umiejńętności autorów, tj. swobodną kreacjńę plastyczną z zastosowaniem zarówno technologii cyfrowych, jak i klasycznego warsztatu fotogrficznego tj. procesu srebrowego. 

Zapraszamy do zwiedzania wystawy oraz na spotkanie z autorami w formie prezentacji projektów dyplomowych w dniu 1 czerwca 2016 o godz. 17:00.

Zdjńęcia tutaj.

Obrazy newsów: dyplom_2016_plakat.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: