Dzień Dziecka

1 czerwca 2021 roku odbył się konkurs fotograficzny na “najciekawsze zdjęcie klasowe”.  Organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski. W konkursie wzięło udział 13 klas ZSO nr 1 . Nadesłane prace zaskoczyły swoją kreatywnością i pomysłowością. Trudno było wybrać najlepsze zdjęcie. Pomimo to Komisja w składzie:

1. Natalia Cyfka
  2. Aleksandra Mekeresz
  3. Ewa Teodorowicz-Tomaszek
  4. ks. Andrzej Glinka
  5. Piotr Michalak

wyłoniła zwycięską fotografię, której autorem jest klasa 2 Medyczna po podstawówce (2 MDp). Przewodniczącą zwycięskiej klasy prosimy o kontakt z Zarządem SU w celu odebrania nagrody ufundowanej przez Radę Rodziców ZSO nr 1, którą jest bo o wartości 150 zł na pizze.

Na filmie można zobaczyć wszystkie nadesłane zdjęcia. Mamy nadzieję, że w trakcie wykonywania zdjęć Uczennice i Uczniowie  świetnie się bawili.

Wszystkie klasy otrzymały także słodki poczęstunek z Mieszka. W tym dniu klasy miały okazję spędzić 3 godziny na spacerach, zabawach, grach, rozmowach… z wychowawcą lub jego zastępcą. Mamy nadzieję, że wszyscy znakomicie się bawili i miło spędzili czas integrując się na nowo z własnymi klasami.

Udanego Dnia Dziecka!