Dzień Edukacji Narodowej

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy administracji  oraz obsługi w ZSO nr 1!

Święto pracowników oświaty skłania do refleksji na temat kondycji edukacji…

Dziś jednak nie chcemy niczego krytykować, nie chcemy na nic narzekać, chcemy przede wszystkim podziękować! Całej społeczności szkolnej dziękujemy za trud, za ciężką pracę, poświęcenie i wysiłek w krzewieniu wiedzy i wychowaniu młodzieży.

Choć różnie bywa, jesteśmy tutaj, ponieważ kochamy nasz zawód, ponieważ wierzymy, że nasza praca jest ważna i potrzebna!

Życzymy wszystkim obecnym i byłym Pracownikom, Emerytom, a także Przyjaciołom Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborza dużo zdrowia, wielu powodów do satysfakcji i zadowolenia z wykonywanej pracy, szacunku i uznania społecznego, powodzenia  w życiu zawodowym i osobistym.

Życzymy także, by więź z „Kasprowiczem” była dla Państwa powodem do dumy!

Dyrekcja ZSO nr 1

Archiwa
%d bloggers like this: