Egzaminy wstępne do Liceum Plastycznego i Liceum Sztuk Plastycznych

Informujemy, że egzaminy wstępne do Liceum Plastycznego i Liceum Sztuk Plastycznych odbędą się w dniach 27-28 maja 2019 r. (poniedziałek, wtorek) w auli szkolnej (3 piętro). Rozpoczęcie egzaminów (zarówno w poniedziałek, jak i we wtorek) o godz. 15.30. W poniedziałek odbędzie się egzamin z rysunku i malarstwa, a we wtorek egzamin ustny oraz z kompozycji przestrzennej.

Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły, znajdują się również w zakładkach, gdzie podane są także informacje na temat materiałów potrzebnych na egzamin:

http://zso1raciborz.pl/wp-content/uploads/2019/03/LP_rekrutacja_2019_GIM-1.pdf

http://zso1raciborz.pl/wp-content/uploads/2019/03/LP_rekrutacja_2019_SP-1.pdf

Zapraszamy również do skorzystania z ostatnich przed egzaminami wstępnymi konsultacji, które odbędą się – UWAGA ZMIANA! – w czwartek 23 maja w sali nr 401 (studio fotograficzne, 4 piętro) w godz. 8.00-13.00.

Archiwa
%d bloggers like this: