Finał konkursu “Primo zdrowie”

W ubiegły poniedziałek 23 kwietnia odbył się finał Powiatowego Konkursu Promocji Zdrowego Stylu Życia PRIMO ZDROWIE. Konkurs ten organizowany jest pod patronatem Starostwa Powiatowego w Raciborzu oraz Pani Poseł RP Gabrieli Lenartowicz.

Aula Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Raciborzu w ten dzień gościła młodych pasjonatów zdrowego stylu życia. Konkurs „Primo zdrowie” ma charakter edukacyjny. Jego celem jest rozwijanie poczucia odpowiedzialności młodych ludzi za zdrowie własne i innych przez zachęcenie do uczestnictwa w działaniach na rzecz zdrowia oraz tworzenia zdrowego środowiska w domu, szkole i wśród społeczności lokalnej. Adresatami konkursu są uczniowie klas gimnazjalnych powiatu raciborskiego. Wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się przedstawiciele:

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 W RACIBORZU:

Alicja Czerner,Wiktoria Pławecka, Kacper Sypniewski, Michał Koterba, Julia Jania, Natalia Kuzdrowska

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W RACIBORZU:

Monika Nowak, Martyna Slany, Ada Sapała, Julia Skowron

SZKOŁY PODSTAWOWEJ W TWORKOWIE:

Wiktoria Chudecka, Justyna Bulenda

GIMNAZJUM Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI:

Julia Fulneczek, Julianna Koczy, Maria Kazimierczak, Karolina Koza, Aleksandra Kaptur, Wiktoria Grab, Julia Gorgoń, Natalia Lasak, Marta Krzykus, Emilia Stefaniszyn, Martyna Czerniak, Aleksandra Kwaśniewicz, Krzysztof Kryk, Mikołaj Mokrosz.

Nastpęne