Finał konkursu “Primo zdrowie”

W ubiegły poniedziałek 23 kwietnia odbył się finał Powiatowego Konkursu Promocji Zdrowego Stylu Życia PRIMO ZDROWIE. Konkurs ten organizowany jest pod patronatem Starostwa Powiatowego w Raciborzu oraz Pani Poseł RP Gabrieli Lenartowicz.

Aula Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Raciborzu w ten dzień gościła młodych pasjonatów zdrowego stylu życia. Konkurs „Primo zdrowie” ma charakter edukacyjny. Jego celem jest rozwijanie poczucia odpowiedzialności młodych ludzi za zdrowie własne i innych przez zachęcenie do uczestnictwa w działaniach na rzecz zdrowia oraz tworzenia zdrowego środowiska w domu, szkole i wśród społeczności lokalnej. Adresatami konkursu są uczniowie klas gimnazjalnych powiatu raciborskiego. Wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się przedstawiciele:

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 W RACIBORZU:

Alicja Czerner,Wiktoria Pławecka, Kacper Sypniewski, Michał Koterba, Julia Jania, Natalia Kuzdrowska

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W RACIBORZU:

Monika Nowak, Martyna Slany, Ada Sapała, Julia Skowron

SZKOŁY PODSTAWOWEJ W TWORKOWIE:

Wiktoria Chudecka, Justyna Bulenda

GIMNAZJUM Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI:

Julia Fulneczek, Julianna Koczy, Maria Kazimierczak, Karolina Koza, Aleksandra Kaptur, Wiktoria Grab, Julia Gorgoń, Natalia Lasak, Marta Krzykus, Emilia Stefaniszyn, Martyna Czerniak, Aleksandra Kwaśniewicz, Krzysztof Kryk, Mikołaj Mokrosz.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Poprzednie

Nastpęne

Archiwa
%d bloggers like this: