Finał Szlachetnej Paczki

No i udało się! Paczka spakowana, odwieziona, dostarczona! Misja wykonana!

Jak co roku od wielu już lat nasza szkoła i tym razem zaangażowała się w pomoc potrzebującym w ramach akcji Szlachetna Paczka. Tegoroczna edycja akcji w ZSO 1 przeprowadzona została przez Samorząd Uczniowski, któremu szczególnego wsparcia udzieliły panie Marzena Niżborska i Magdalena Myśliwy. Przygotowana paczka trafiła już w ręce oczekującej rodziny. Tym razem udało się wesprzeć rodzinę z dwójką dzieci, z których jedno jest ciężko chore.

W spakowanie paczki zaangażowało się wiele klas. Pudła przygotowane przez samorząd wypełniły się po brzegi, a właściwie można powiedzieć, że przepełniły się. W sumie spakowaliśmy ponad 20 pudeł pełnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, ubrań, pomocy szkolnych, zabawek i wielu innych potrzebnych rodzinie rzeczy. Wszyscy, którzy bezpośrednio uczestniczyli w akcji, mieli z tego wielką radość i satysfakcję. Pomaganie zawsze daje radość obu stronom, i obdarowanemu, i temu, kto podarunki dostarcza!

 

Poprzednie

Archiwa
%d bloggers like this: