Finał Wojewódzki BRD

brd_woj_zaj.jpg

W sobotńę 11 maja w Czeladzi odbył sińę Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Brali w nim udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z województwa śląskiego wyłonieni na drodze eliminacji powiatowych i okrńęgowych. Najlepszą drużyną w kategorii szkół gimnazjalnych została szkoła z Bielska Mazańcowic, która bńędzie reprezentowała nasze województwo w finale ogólnopolskim w Jaśle. Bardzo dobrze spisała sińę na finałowych zawodach drużyna Gimnazjum Dwujńęzycznego, która uplasowała sińę ostatecznie na IV miejscu z niewielką stratą do miejsca medalowego. Nasze Gimnazjum reprezentowali: Natalia Trojańska, Agata Wittek i Mateusz Botorek. Opiekunem drużyny był: Andrzej Niewiera.

Zdjńęcia z finałów znajdują sie w rozwinińęciu newsa.

brd_woj_zaj.jpg

W sobotńę 11 maja w Czeladzi odbył sińę Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Brali w nim udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z województwa śląskiego wyłonieni na drodze eliminacji powiatowych i okrńęgowych. Najlepszą drużyną w kategorii szkół gimnazjalnych została szkoła z Bielska Mazańcowic, która bńędzie reprezentowała nasze województwo w finale ogólnopolskim w Jaśle. Bardzo dobrze spisała sińę na finałowych zawodach drużyna Gimnazjum Dwujńęzycznego, która uplasowała sińę ostatecznie na IV miejscu z niewielką stratą do miejsca medalowego. Nasze Gimnazjum reprezentowali: Natalia Trojańska, Agata Wittek i Mateusz Botorek. Opiekunem drużyny był: Andrzej Niewiera.


 

p5113454.jpg

 

p5113443.jpg

 

p5113462.jpg

 

p5113468.jpg

 

p5113473.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: