Finaliści konkursów gimnazjalnych

Nasi gimnazjaliści jak co roku znów prezentują swoją wysoka klasę. Wielu z nich wzięło udział w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Śląskie Kuratorium Oświaty i wielu udało się dotrzeć do trzeciego, finałowego etapu. Mimo, że nasze gimnazjum to już od tego roku tylko 4 klasy, mamy aż 21 finalistów. Przed nimi jeszcze zmagania z finałem, które również, mamy nadzieję, zakończą się sukcesami.

Finaliści konkursów przedmiotowych w Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w roku szkolnym 2017/18;

Aleksandra Kaptur i Zuzanna Krzemień –  język polski, Fedor Brekhov – język rosyjski,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paweł Gruszka i Bartłomiej Płaczek – geografia,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amadeus Kruty i Piotr Ploch – historia,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tobias Urbas, Karolina Koletzko, Jessica Adamczyk, Łukasz Gawron, Ewelina Ploch, Philipp Fuchs, Marta Burszyk, Karolina Depta, Lukas Adamczyk, Jessica Ratyński, Wiktor Hütter, Daniel Dudacy, Aleksandra Koloska, Dominik Swoboda – język niemiecki.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Archiwa
%d bloggers like this: