Głośne czytanie w bibliotece ZSO nr 1 w ramach obchodów Roku Janusza Korczaka

rok_korczaka.jpg

3 grudnia do biblioteki ZSO nr 1 przybyły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4. Czekali tam na nich bohaterowie książek Janusza Korczaka. Odbyło sińę głośne czytanie przygód Króla Maciusia I i bohaterów książki „Jest taka historia: opowieśæ o Januszu Korczaku” Beaty Ostrowickiej, opowiadających historińę o wychowankach domów dziecka. Dzieci, wspólnie z uczniem ZSO nr 1 Kamilem Staszczyszynem oraz bibliotekarzem Piotrem Muchą, zastanawiały sińę również jak to jest byæ królem, czy też wychowankiem takiego domu dziecka. Na koniec mali słuchacze otrzymali w darze książki dla dzieci i kolorowanki z bohaterem książki.


rok_korczaka.jpg

3 grudnia do biblioteki ZSO nr 1 przybyły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4. Czekali tam na nich bohaterowie książek Janusza Korczaka. Odbyło sińę głośne czytanie przygód Króla Maciusia I i bohaterów książki „Jest taka historia: opowieśæ o Januszu Korczaku” Beaty Ostrowickiej, opowiadających historińę o wychowankach domów dziecka. Dzieci, wspólnie z uczniem ZSO nr 1 Kamilem Staszczyszynem oraz bibliotekarzem Piotrem Muchą, zastanawiały sińę również jak to jest byæ królem, czy też wychowankiem takiego domu dziecka. Na koniec mali słuchacze otrzymali w darze książki dla dzieci i kolorowanki z bohaterem książki.


Informacje na temat Roku Janusza Korczaka na stronie http://2012korczak.pl/

Archiwa
%d bloggers like this: