Głosowanie w budżecie obywatelskim

Zachęcamy do głosowania na projekty III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego i co WAŻNE – wśród nich znalazł się taki, z realizacji którego korzyści możemy wynieść MY – uczniowie, nauczyciele i rodzice ZSO1.

„Bezpieczny pieszy – doświetlenie przejść dla pieszych lampami LED w powiecie raciborskim i wodzisławskim” to inicjatywa niezwykle zaangażowanego w społeczne projekty – radnego powiatowego Tomasza Cofały, która obejmuje łącznie aż 15 drogowych przejść dla pieszych.

Wystarczy odwiedzić stronę https://bo.slaskie.pl/ i postępować zgodnie ze wskazówkami, nic prostszego!

Mamy na to bezpośredni wpływ, więc solidarnie zagłosujmy i zwiększmy bezpieczeństwo pieszych i kierowców na terenie Raciborza, Pietrowic Wielkich, Krzanowic, Krzyżanowic, Kuźni  Raciborskiej, Nędzy, Marklowic, Wodzisławia Śl. i Pszowa.

O projekcie:

 

Archiwa
%d bloggers like this: