Hubert Kostka w I LO

kostka_zaj.jpg

W piątek 26 października br., uczestniczyliśmy w niecodziennym spotkaniu. Z okazji obchodów 25-lecia działalności Klubu Olimpijczyka i Towarzystwa Gimnastycznego “Sokół” w Raciborzu, w murach naszej szkoły gościł wybitny sportowiec, mistrz olimpijski i trener piłkarski, a także, co warte szczególnego podkreślenia, absolwent naszej szkoły pan Hubert Jerzy Kostka.

kostka_zaj.jpg

W piątek 26 października br., uczestniczyliśmy w niecodziennym spotkaniu. Z okazji obchodów 25-lecia działalności Klubu Olimpijczyka i Towarzystwa Gimnastycznego “Sokół” w Raciborzu, w murach naszej szkoły gościł wybitny sportowiec, mistrz olimpijski i trener piłkarski, a także, co warte szczególnego podkreślenia, absolwent naszej szkoły pan Hubert Jerzy Kostka.

 

Spotkanie z uczniami ZSO nr 1 poprzedził pełny wspomnień i sentymentów spacer po szkole. Witając sińę z młodzieżą w auli szkolnej, nasz Gośæ nie krył wzruszenia wynikającego z faktu iż to właśnie w tym miejscu zdawał swoją maturńę. Opowiedział nam nie tylko o swojej karierze zawodniczej i trenerskiej, ale także o swoim sentymencie do I LO.

W trakcie spotkania żywa legenda polskiej piłki nożnej, bo bez wątpienia na takie miano zasługuje pan Hubert Kostka, odpowiadała na liczne pytania słuchaczy, a osobowośæ pana Huberta sprawiła, że czas przeznaczony na spotkanie wydawał sińę byæ zbyt krótki.

Panie Hubercie DZIÊKUJEMY za spotkanie!

Wińęcej informacji na temat naszego Gościa:http://pl.wikipedia.org/wiki/Hubert_Kostka

 

Zdjńęcia ze spotkania z Panem Hubertem Kostką
kliknij powyżej

Zdjńęcia: Natalia Kościelska


Archiwa
%d bloggers like this: