II miejsce koszykarzy

W czwartek, 23 marca w hali MOSiR w Rybniku – Boguszowicach rozegrano półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W pierwszym meczu reprezentacja I LO zmierzyła się drużyną z Jastrzębia Zwycńężając 65:22.

Oznaczało to, że w finale przyjdzie nam walczyć ze szkołą z Rybnika. Po dobrym meczu nasi koszykarze przegrali 41:60, zajmując II miejsce w półfinale. Wynik ten klasyfikuje reprezentantów I LO w przedziale 5 – 8 Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce Chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali: Wojciech Janus, Dawid Dereń, Kamil Janko, Michał Dziadek, Oskar Szkurłat, Marek Cyganek, Szymon Głombik, Łukasz Przybyła, Filip Dziadek i Bartłomiej Strózik.

Trenerem drużyny jest pan Piotr Michalak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Archiwa
%d bloggers like this: