II Wiosenny Marsz Nordic Walking

Idealna pogoda, aktywnie spędzony czas, spacer ze znajomymi oraz piknik po drodze i to wszystko w ramach lekcji. Tak właśnie spędzili czas uczniowie, którzy postanowili uczestniczyć w Wiosennym Marszu Nordic Walking. Po krótkiej rozgrzewce, pod dowództwem pani Aleksandry Byciny oraz pani Joanny Sokołowskiej wymaszerowaliśmy spod szkoły, aby idąc przez park zamkowy, a potem wałami pokonać drogę ośmiu kilometrów. Postój zorganizowany był na placu zabaw obok Obory, gdzie każdy mógł napić się ciepłej herbaty oraz przekąsić ciastko czy wafelka. Podziękowania należą się pani wicedyrektor Grażynie Strózik wraz z uczennicami, które ten poczęstunek zorganizowały. Po tak miło spędzonej przerwie udaliśmy się w drogę powrotną. Finalnie, przeszliśmy trasę 13 kilometrów (by uczcić piątek 13 kwietnia!), po czym rozeszliśmy się do domów. Nawet jeśli zmęczeni czy z bolącymi nogami, to na pewno usatysfakcjonowani.
Archiwa
%d bloggers like this: