III miejsce naszych siatkarzy

Dziś rozpoczął się sezon siatkarski chłopców. Jako pierwszy rozegrano turniej dwójek siatkarskich. Miejscem zmagań była sala gimnastyczna CKZiU nr 1 w Raciborzu. Do rywalizacji przystąpiło pięć szkół ponadgimnazjalnych, wśród których nie mogło zabraknąć siatkarzy ZSO nr 1. Naszą szkołę reprezentowali Wojtek Rybiński i Maciek Cofała. Siatkarze zostali podzieleni na dwie grupy eliminacyjne, z których dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinału imprezy. Wojtek i Maciek wygrali swoją grupę eliminacyjną i w półfinale trafili na reprezentantów CKZiU nr 2 (Mechanik).

Po bardzo zaciętej walce wygrała dwójka z Mechanika, a naszym chłopcom przypadł mecz o III miejsce z siatkarzami Ekonomika. Dobra gra naszych siatkarzy dała im łatwe zwycięstwo i III miejsce w turnieju.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje świetna gra Wojtka Rybińskiego, ale trochę smuci fakt, że to już ostatni jego sezon w reprezentacji ZSO nr 1.  🙁

Gratulujemy chłopcom i życzymy im dalszych sukcesów!

Więcej zdjęć na:

https://www.naszraciborz.pl/site/art/2-sport/0-/69454-siatkarskie-zmagania-w-ckziu-nr-1-.html

https://sport.nowiny.pl/sport/144441-mistrzostwa-raciborza-w-siatkowce-zdjecia.html

Archiwa
%d bloggers like this: