III miejsce piłkarek nożnych

Piękna pogoda powitała uczestniczki Mistrzostw Raciborza w Piłce Nożnej szkół ponadgimnazjalnych, które rozegrano w środę 18. kwietnia na boisku CKZiU nr 1. Do zawodów przystąpiły reprezentantki ZSO nr 1, II LO, ZSOMS i gospodarza imprezy CKZiU nr 1.

W pierwszym meczu rywalkami naszych piłkarek były zawodniczki II LO. Od początku spotkanie nie układało się po naszej myśli, a dziewczyny miały problem z odnalezieniem właściwego tempa gry.

Na dodatek, kontuzji uległa kapitan naszej reprezentacji, Ola Schmidt. To wydarzenie wytrąciło zespół z równowagi, a mecz zakończył się zwycięstwem przeciwniczek. W czasie zaledwie 10-cio minutowej przerwy należało zaopiekować się Olą i „zresetować głowy”, aby móc spokojnie rozegrać mecz o III miejsce z zespołem ZSOMS. Na szczęście udało się tego dokonać. Ogromna determinacja zaowocowała zwycięstwem 5:0.

Wszystkie strzelone gole, koleżanki zadedykowały kontuzjowanej Oli, która pozostała z drużyną do końca meczu.

Gratulujemy piłkarkom wspaniałej postawy, a Oli szybkiego powrotu do zdrowia.

Skład reprezentacji ZSO nr 1:

Aleksandra Schmidt, Marta Pietrzkiewicz , Kaja Sipel, Sabina Cielanga, Kamila Krajewska, Izabela Jarzombek, Julia Jacek, Milena Tarnawska, Julia Ignacy, Karolina Giet i Magdalena Stanik.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Archiwa
%d bloggers like this: