III miejsce siatkarzy

W środę 6 lutego, w Arenie Rafako zakończyli swoją rywalizację siatkarze. W turnieju rozgrywanym systemem „każdy z każdym”, zmierzyły się reprezentacje CKZiU nr 1, CKZiU nr 2, ZSE, II LO i ZSO nr 1. W celu przyspieszenia przebiegu turnieju, organizatorzy przygotowali dwa boiska, na których równolegle rozgrywano mecze.

Pierwszy mecz nasi siatkarze zagrali z reprezentacją ZSE, przegrywając nieznacznie w tie-breaku. W kwadrans później zmierzyli się z faworytem imprezy, drużyną CKZiU nr 2 (Mechanikiem). Nasi rywale okazali swoją wyższość sportową wygrywając gładko w setach 2:0. Trzeci mecz z kolei był meczem o podium, a rywalami naszych siatkarzy byli uczniowie II LO. Po bardzo zaciętym spotkaniu zwyciężyli nasi uczniowie 2:1.

Ostatni mecz turnieju reprezentacja ZSO nr 1 rozegrała z rówieśnikami z CKZiU nr 1, wygrywając 2:0. Wbrew oczekiwaniom, ten mecz wzbudził również wiele emocji.  😉

Reprezentację I LO stanowili: Wojciech Rybiński, Maciej Nowodworski, Maciej Cofała, Szymon Głombik, Oskar Szkurłat, Tomasz Tiebler, Kacper Kordek i Patryk Janko.

Dla naszych maturzystów (wyróżnieni kursywą) był to ostatni wspólny turniej siatkówki halowej w szeregach naszej reprezentacji. Serdecznie dziękujemy im za zaangażowanie i godną postawę.

Gratulujemy naszym chłopcom zajęcia III miejsca i życzymy dalszych sukcesów!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

 

Archiwa
%d bloggers like this: