Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

W tym roku rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 miało wyjątkową oprawę. Przed południem nowy rok szkolny powitali uczniowie klas drugich i trzecich ZSO Nr 1, a tuż po godz. 13.00 rozpoczęła się uroczysta powiatowa inauguracja, w której udział wzięli licznie zaproszeni goście oraz uczniowie klas pierwszych naszej szkoły. O uroczystości rozpisały się raciborskie media (Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych rozpoczęli nowy rok szkolny / Marzenie o pięknej szkole. Inauguracja roku szkolnego w I LO / Powiatowa inauguracja roku szkolnego w I LO /  Odremontowana sala gimnastyczna ZSO nr 1 oficjalnie otwarta).

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim wspaniałym uczniom, którzy poświęcili swój (jeszcze wakacyjny) czas i zaangażowali się w przygotowanie uroczystości.

Wszystkim, którzy uczęszczają do ZSO Nr 1 i tu pracują życzymy udanego roku szkolnego!

Fotorelacja z uroczystości na szkolnym FB.

Archiwa
%d bloggers like this: