Informacja w sprawie strajku

Szanowni Państwo,

Od dnia 8 kwietnia 2019 roku, w związku z dużym prawdopodobieństwem przystąpienia nauczycieli i innych pracowników oświaty do ogólnopolskiego protestu, lekcje w naszej szkole ulegną reorganizacji. Sposób funkcjonowania pracy szkoły zostanie przesłany do Państwa drogą mailową w momencie, gdy dowiemy się, ile osób będzie faktycznie uczestniczyło w strajku.
Jednocześnie informujemy, że szkoła w tych dniach zapewni opiekę uczniom w ramach możliwości kadrowych i zgodnie z ustawą i rozporządzeniem MEN w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach.
Prosimy uczniów i rodziców o śledzenie informacji o zastępstwach i organizacji pracy szkoły w e-dzienniku i na stronie internetowej.

Dziękuję za wyrozumiałość.

Marzena Kacprowicz – dyrektor ZSO nr 1 w Raciborzu

Archiwa
%d bloggers like this: