Informacje o zakończeniu roku szkolnego

Drodzy Uczniowie,

Czas pandemii zmusza nas do zorganizowania zakończenia roku szkolnego w formie zdalnej. Kilkoro uczniów z klasy 2H i 1B przygotowuje artystyczną prezentację na stronę szkoły – zapraszamy do jej obejrzenia 26 czerwca 2020 roku.

W trosce o nasze wspólne zdrowie, prosimy Was o nieodbieranie świadectw promocyjnych – otrzymacie je we wrześniu na inauguracji roku szkolnego.

Po świadectwa mogą przyjść tylko ci uczniowie, którym jest ono niezbędnie potrzebne i zgłosili to już swoim wychowawcom. Prosimy tych uczniów, by zgłosili się do szkoły 26 czerwca 2020 roku w godzinach od 10.00 do 11.00 w maseczkach. W reżimie sanitarnym na parterze szkoły świadectwa zostaną Wam wydane.

W dniu 26.06.2020 r. w godzinach od  9.00 do 10.00 osoby nagrodzone w konkursach “Science Marathon” i “Epidemia czytania” będą mogły swoje odebrać nagrody, dyplomy i świadectwa.

Odbiór nagród będzie także możliwy w terminie późniejszym w sekretariacie szkoły, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Jeżeli nastąpi konieczność odbioru świadectwa podczas wakacji, będzie można to zrobić  po wcześniejszych ustaleniach z sekretariatem szkoły (tel. 324154453). Proszę o ograniczenie wizyt  w szkole  po rzeczy pozostawione w szafkach (w sytuacjach niezbędnych wymagany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny ze szkołą).

Życzę Wam zdrowia

Dyrektor Marzena Kacprowicz

Archiwa
%d bloggers like this: