IV miejsce piłkarzy

W piątek, 24 listopada w Arenie RAFAKO odbyła się IV edycja Makroregionalnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn szkolnych z Raciborza, Głubczyc, Kietrza i Rybnika.

Obrazy newsów: halwka1.jpg

W tym gronie dobrze zaprezentowali się piłkarze naszej szkoły. Po dramatycznej walce i zwycięskiej bramce w ostatniej sekundzie meczu, wygraliśmy z piłkarzami II LO, a to dało naszej reprezentacji wyjście z grupy eliminacyjnej i awans do ćwierćfinału. Kolejnym przeciwnikiem była drużyna ZST Rybnika, którą udało się pokonać 2:0. Mecz półfinałowy rozegraliśmy CKZiU nr 2 (Mechanik) ulegając 0:3. Kolejnym naszym przeciwnikiem była drużyna ZSOMS. Po remisie 1:1 w regularnym czasie, nastąpiła seria rzutów karnych. Jak się okazało, więcej szczęścia mieli nasi przeciwnicy, wygrywając 2:1.

Obrazy newsów: halwka5.jpg

Ostatecznie reprezentacja ZSO nr 1 zajęła IV miejsce. Możemy być dumni z postawy naszych piłkarzy, wśród których na szczególne wyróżnienie zasłużył Król Strzelców turnieju Tomasz Tiebler, a zespół wyróżniono nagrodą Fair Play.

Gratulujemy naszym piłkarzom i życzymy im dalszych sukcesów!

Skład drużyny: Maksymilian Frydrych, Mateusz Trzeciak, Szymon Tiebler, Denis Sobik, Tomasz Tiebler, Bartłomiej Mrowiec, Robert Kaszny, Szymon Nachlik.

Szczegółowe wyniki na stronach:

https://sport.nowiny.pl/sport/133828-pilkarze-raciborskiego-mechanika-lepsi-od-mechanika-glubczyckiego-zdjecia.html

http://www.naszraciborz.pl/site/art/2-sport/0-/62396-iv-makroregionalny-turniej-pilki-noznej-w-arenie-rafako.html

Archiwa
%d bloggers like this: