Julia Gorgoń najlepsza z języka polskiego

Julia Gorgoń z klasy 3G2 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi to laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Julia wykazała się ogromną wiedzą i determinacją, przygotowując się pod opieką polonisty P. Leszka Radaja do trzech etapów konkursu. Na uwagę zasługuje fakt, że w trzecim etapie nasza uczennica zmagała się z trudnymi tekstami Jacka Kaczmarskiego oraz powieścią Elizy Orzeszkowej “Nad Niemnem”, wymienione pozycje literackie wykraczają poza obowiązkowy program nauczania. Nasza gimnazjalistka świetnie poradziła sobie także z pytaniami językowymi oraz gramatyką języka polskiego. Julii należą się zasłużone brawa i podziękowania za wytrwałość oraz pracowitość. Zdobyta wiedza, a także doświadczenia konkursowe na pewno zaowocują jeszcze w niedalekiej przyszłości.

Archiwa
%d bloggers like this: