Kacper z pewnością może powiedzieć: “I know America”

Kacper Kordek, uczeń klasy 3 BM, jest jednym z najbardziej utalentowanych uczniów naszego Liceum. Wydaje się, że dla Kacpra nie ma rzeczy niemożliwych. Chętnie korzysta z możliwości wzięcia udziału w różnego typu konkursach, które przynoszą mu dużo radości i splendoru. Kacper trzeci raz z rzędu został laureatem konkursu I  KNOW  AMERICA i w ostatnim tygodniu lutego wziął udział w podsumowaniu ostatniej edycji tego konkursu.
W programie była jak zwykle wizyta w Ambasadzie USA oraz w Ośrodku Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Laureaci odwiedzili też American School of Warsaw, muzea i teatr. Kacper wrócił bogatszy o nowe znajomości i z mnóstwem wrażeń.
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i zamiłowanie do Ameryki pozwoliły Kacprowi aplikować na 5 uczelni w USA. Na której uczelni Kacper będzie studiował dowiemy się już niedługo.
Archiwa
%d bloggers like this: