KLASA 2G2 W WARSZAWIE

 

W dniach 6-8 czerwca 2018 roku uczniowie klasy 2g2 pod opieką wychowawcy klasy pana Leszka Radaja oraz pani Marzeny Niżborskiej odwiedzili naszą piękną stolicę.

Pierwszego dnia zwiedziliśmy między innymi Zamek Królewski oraz liczne zabytki, związane z literaturą polską. Drugi dzień poświęciliśmy na zwiedzanie Muzeum Żydów Polskich POLIN oraz wizytę w Łazienkach Królewskich. Natomiast głównym elementem czwartkowego programu była wieczorna wizyta w Teatrze 6. piętro i spektakl “Ożenek” Mikołaja Gogola. W tej przezabawnej komedii grali między innymi: Anna Dereszowska, Joanna Żółkowska, Cezary Pazura, Cezary Żak oraz Michał Żebrowski.

Trzeci i ostatni dzień to magiczny Plac Zbawiciela, siedziba TVN czy panorama Warszawy z XXX piętra Pałacu Kultury i Nauki. Naładowani pozytywną energią, pełni wrażeń późnym wieczorem wróciliśmy do Raciborza.

 

Archiwa
%d bloggers like this: