Klasy pierwsze Liceum Sztuk Plastycznych na wycieczce integracyjnej

W piątek 20 września uczniowie klas pierwszych Liceum Sztuk Plastycznych udali się na wycieczkę integracyjną do Rud Raciborskich. Program obejmował zwiedzanie bazyliki, kompleksu klasztorno-pałacowego oraz warsztaty plastyczne. Po części historyczno-artystycznej uczniowie z wychowawcami wybrali się na pizzę oraz spacer po cysterskim parku.

A oto wrażenia z wycieczki autorstwa Kingi Kischka z kl. 1 LP:

Dzisiaj pierwsze klasy plastyczne LP oraz  LSP wybrały się na wycieczkę do Rud Raciborskich. W planie wycieczki były warsztaty z rysowania oraz zwiedzanie klasztoru. Widzieliśmy piękny i zabytkowy  kościół w stylu gotycko- barokowym. W ramach odpoczynku, po ciężkiej pracy poszliśmy wszyscy razem na pizzę. Szczęśliwe zakończyliśmy tą małą podróż z uśmiechem na ustach i pełnymi brzuszkami. Dziękujemy pani Kazimierczak, pani Kwiotek oraz panu Szczasnemu.

(Kinga)

Zapraszamy do galerii zdjęć, autorstwa m. in. Izabeli Łopocz i Kingi Kischka z klasy 1 LP:

 

 

 

 

Archiwa
%d bloggers like this: