Kolejny międzynarodowy sukces uczniów Liceum Plastycznego!

Kolejny sukces uczniów raciborskiego Liceum Plastycznego! Tym razem uczennica klasy 1 LP, Klaudia Pietrasz, zdobyła wyróżnienie w prestiżowym 7. Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Labirynt Wyobraźni” – „Łódź Podwodna” w Dąbrowie Górniczej.

W siódmej edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Labirynt Wyobraźni” o tytule przewodnim „Łódź Podwodna” wzięło udział 4019 uczestników z Polski, Ukrainy, Rumuni i Chin, w tym aż z 30 szkół artystycznych z całej Polski. Jury wytypowało 1 Grand Prix, 17 nagród i 64 wyróżnień prac uczestników w 6 kategoriach wiekowych. Do wystawy pokonkursowej wybrano 153 prace, w tym również pracę innej uczennicy naszego Liceum Plastycznego, Julii Jacek z kl. 2 LP. Uroczystość podsumowania konkursu i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie 14.05.2019 o godz. 11.00 w Galerii „Na Strychu” w Zespole Szkół Artystycznych w Dąbrowie Górniczej. Opiekunką Klaudii Pietrasz i Julii Jacek jest pani mgr Justyna Reclik, nauczycielka rysunku, malarstwa i rzeźby w Liceum Plastycznym.

 na zdjęciu Klaudia Pietrasz

Archiwa
%d bloggers like this: