Konkurs "Teraz Twoja kolej"

bartek_zaj.jpg

W piątek, 16 listopada, w Katowicach odbył sińę uroczysty finał konkursu „Teraz Twoja Kolej”, organizowanego przez Biuro Poselskie Posła do PE Bogdana Marcinkiewicza we współpracy z PKP LHS Sp. z o.o. oraz PKP S.A. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie modelu gry edukacyjnej dotyczącej kolei.

Spośród ponad 30 nadesłanych zgłoszeń, najciekawsze okazały sińę byæ prace nadesłane przez uczniów ZSO nr 1 w Raciborzu.

Komisja Konkursowa postanowiła przyznaæ pierwsze miejsce Bartłomiejowi Starzakowi, z klasy 1 MG, za grńę „Wąskotorówką przez wieki”. Drugie miejsce przypadło Dominice Błaszczok, uczennicy klasy 2 LP.

Wińęcej informacji oraz link do galerii zdjńęæ znajduje sińę w dalszej czńęści newsa.

bartek_zaj.jpg

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzńętu elektronicznego.

Zdobywca pierwszego miejsca dodatkowo zwiedzi Parlament Europejski oraz najpińękniejsze zakątki Belgii.

p1080147_800x600.jpg

Nagrodzonym uczniom gratulujemy!