Konkurs wiedzy o Belgii frankofońskiej

Vanessa Zwick i Dawid Bedrunka, uczniowie klas 3FN i 2BG, reprezentowali naszą szkołńę w konkursie wiedzy o Belgii frankofońskiej, który odbył sińę 27 marca 2014 r.

Belgijskie rendez-vous – moja europejska podróż po Walonii i Brukseli, to nie tylko konkurs z nagrodami, ale również spotkanie z panem Franc Pezza, Delegatem Wallonie-Bruxelles w Polsce.

Dzińęki Wallonie-Bruxelles co roku dwoje maturzystów wyjeżdża na staż do Université Libre de Bruxelles. Latem 2013 z tej okazji skorzystała nasza maturzystka Marzena Brągiel.

Obrazy newsów: konkurs_belgia.png

Vanessa Zwick i Dawid Bedrunka, uczniowie klas 3FN i 2BG, reprezentowali naszą szkołńę w konkursie wiedzy o Belgii frankofońskiej, który odbył sińę 27 marca 2014 r.

Obrazy newsów: konkurs_belgia_news.jpg

Nastpęne