Koszykarki wygrały turniej Streetballa

30 maja na boisku ZSE w Raciborzu odbył się po raz VII turniej Streetballa, zorganizowany pod patronatem Starosty Raciborskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny dziewcząt i dwie drużyny chłopców. Tradycją jest, że zawodnicy na tym turnieju sami nadają nazwę swym zespołom. Nasze uczennice wystąpiły pod zabawną nazwą “EMERYTKI” (jak same ze śmiechem mówią o sobie, gdyż wszystkie są już tegorocznymi absolwentkami naszej szkoły), drugi zespół wystąpił pod nazwą “EDE” (Emilia, Dorota, Emilia). Nasze koszykarki spisały się znakomicie zdobywając I i III miejsce. Zawodniczki drużyny “EMERYTEK” zdobyły także dwie nagrody indywidualne – Zuzanna Stęc otrzymała statuetkę dla najlepszej zawodniczki turnieju (MVP) a Karolina Zimnicka została uznana za najsympatyczniejszą zawodniczkę turnieju. “EMERYTKI” z początkiem czerwca będą reprezentować nasze miasto w kolejnym etapie rozgrywek w Bytomiu.

Skład zespołu EMERYTEK: Zuzanna Stęc, Karolina Zimnicka, Dominika Stawarz, Aleksandra Schmidt.

Skład zespołu EDE: Emilia Koszela, Dorota Chrapek, Emilia Sobol.

Trener: Anna Leśniak-Stęc.

Gratulujemy!

https://www.naszraciborz.pl/site/art/2-sport/0-/74013-w-ekonomiku-rywalizowali-w-rozgrywkach-streetballa

Archiwa
%d bloggers like this: