Liceum Plastyczne na Festiwalu Perspektyw

Już po raz kolejny uczniowie i nauczyciele Liceum Plastycznego wzięli udział w organizowanym przez Wydawnictwo Nowiny w hali Rafako Festiwalu Perspektyw. W tym roku w ciągu dwóch dni 17-18 października 2018 roku uczniowie z całego powiatu mogli zapoznać się z ofertą szkół. Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi wicestarosta pan Marek Kurpis oraz Sekretarz Stanu MEN pani Marzena Machałek, a ponadto dyrektorzy szkół, burmistrzowie, wójtowie, przedstawiciele kuratorium, posłowie na Sejm RP.

Uczniowie Liceum Plastycznego zaprezentowali swoje prace rysunkowe, malarskie, graficzne, fotograficzne i rzeźbiarskie, nie zabrakło również studia fotograficznego, stanowiska z projektowaniem graficznym oraz body paintingu. Uczniowie z cierpliwością i entuzjazmem odpowiadali na pytania swoich młodszych kolegów i koleżanek dotyczące nauki w naszej szkole.

Wszystkim osobom, które aktywnie włączyły się w przygotowania do festiwalu i służyły pomocą, a przede wszystkim naszym fantastycznym uczniom, którzy jak zwykle spisali się na medal i dali z siebie wszystko, serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji autorstwa pani dr Gabrieli Habrom-Rokosz.

Archiwa
%d bloggers like this: