Londyńskie wspomnienia

7 lutego 2019 r. , w piękne i słoneczne popołudnie o godz. 17:00, spotkaliśmy się w auli naszej szkoły na “slajdowisku” podsumowującym warsztaty językowe w Londynie. Na widowni zasiedli zaproszeni rodzice i przyjaciele. Prezentacja została przygotowana przez uczestników warsztatów z pomocą Pań Ewy Dorobisz, Bożeny Dworak, Anny Strojny i Urszuli Majewskiej. Nasi zdolni uczniowie zaprezentowali autorskie zdjęcia i krótkie informacje oraz ciekawostki, które poznali w czasie grudniowego pobytu w brytyjskiej stolicy.
Po ciepło przyjętej prezentacji, goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek w muzycznej oprawie. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc przy slajdowisku oraz wszystkim przybyłym gościom.
Oliwia Urbanowska i Michał Sobczak