Marek Plura – “człowiek bez granic”, czyli kolejne “Spotkanie z Absolwentem”

W piątek, 15 czerwca br., gościliśmy w I LO kolejnego absolwenta. Był nim pan Marek Plura, poseł na Sejm RP VI i VII kadencji, obecnie deputowany do Parlamentu Europejskiego. Temat spotkania brzmiał ” Człowiek bez granic “, ale rozmowa objęła także wiele innych interesujących tematów. Pan Poseł, z wykształcenia pedagog i psychoterapeuta, dzielił się swoimi osobistymi doświadczeniami z życia z granicami oraz codziennymi barierami. Nasz Gość wraz z panią wicedyrektor Beatą Paduch wręczył również nagrody laureatom konkursu plastycznego, zorganizowanego w ramach projektu Bezpieczna +. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu ” Spotkanie z Absolwentem “, prowadzonego przez mgr. Krystiana Łyczka.

Autorką zdjęć jest uczennica Liceum Plastycznego Oliwia Szymkiewicz.

Archiwa
%d bloggers like this: