Matematyczne sukcesy naszych uczniów

W mijającym roku szkolnym, podobnie jak w latach ubiegłych, uczniowie ZSO nr 1 szczególnie interesujący się matematyką wzięli udział w kolejnej edycji Śląskiego Konkursu Matematycznego. Do zawodów rejonowych przystąpili: Anna Wiszkony i Patryk Kaszny (obydwoje z klasy 2M) oraz Dominika Ściepura, Adam Bętkowski i Grzegorz Rybiński (wszyscy troje z klasy 2Mp). Do drugiego, a zarazem ostatniego etapu tego konkursu zakwalifikował się Grzegorz Rybiński, który ostatecznie uzyskał tytuł finalisty XVIII edycji ŚKM.

Ponadto nasi uczniowie wzięli udział w konkursie „Kangur Matematyczny 2021”.
W kategorii „Junior” wyróżnienie uzyskał
Grzegorz Rybiński (2Mp), a w kategorii „Student” tegoroczna maturzystka, Emilia Pawłowska z klasy 3M.

Wszystkim uczestnikom konkursów gratulujemy wyników i sukcesów. Dziękujemy za reprezentowanie szkoły .

Archiwa
%d bloggers like this: