Michał i Emilia – kolejni dwaj laureaci konkursów wiedzy

Mamy Laureatów! Jesteśmy w czołówce Diecezji Opolskiej!!!
W dniu 23 marca 2018 r. na Wydziale Teologicznym UO w Opolu odbył się finał Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Dla Klas II i III Gimnazjum 2018. Konkurs odbywał się pod hasłem „Słowo Boże i dziedzictwo ojców – Opolska Katedra”.
Spośród 815 uczniów szkół gimnazjalnych, którzy przystąpili do konkursu na etapie szkolnym, po przejściu etapu rejonowego, do finału zakwalifikowało się 101 uczestników z całej diecezji. Oni to w finale rywalizowali o zdobycie tytułu laureata. Aby uzyskać miano laureata, w teście finałowym trzeba było zdobyć co najmniej 85% punktów, tj. 48 na 57 punktów możliwych do zdobycia.
Uczniowie naszego Gimnazjum zostali Laureatami tego konkursu!!! Michał Nosal z klasy 3g1 zdobył 54 pkt, a Emilia Stefaniszyn z klasy 2g1 – 51 punktów. Serdecznie gratulujemy tytułu i życzymy kolejnych sukcesów, a zdobyta wiedza i doświadczenia niech cieszą i rozwijają w każdej płaszczyźnie życia!
Archiwa
%d bloggers like this: