Mikołajki w naszej szkole

mikolaj_zaj.jpg 6 grudnia wińększości ludzi kojarzy sińę tylko z jedną, wyjątkową postacią. W naszej szkole nie mogło jej też zabraknąæ. Mikołaj odwiedził tego dnia wszystkich uczniów. Każdy, bez znaczenia, czy był grzeczny, czy też nie, dostał od niego odrobinńę słodkości. Na pierwszych trzech lekcjach po klasach chodził Mikołaj, który wraz z Aniołkiem i Diabłem, rozdawał wszystkim cukierki. Była także świąteczna muzyka, grana i śpiewana na żywo. A to wszystko po to, by choæ na chwilńę umiliæ ten dzień uczniom oraz podarowaæ im słodki prezent.
Linki do galerii zdjńęæ oraz filmiku z Mikołajek w ZSO 1 znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.
mikolaj_zaj.jpg 6 grudnia wińększości ludzi kojarzy sińę tylko z jedną, wyjątkową postacią. W naszej szkole nie mogło jej też zabraknąæ. Mikołaj odwiedził tego dnia wszystkich uczniów. Każdy, bez znaczenia, czy był grzeczny, czy też nie, dostał od niego odrobinńę słodkości. Na pierwszych trzech lekcjach po klasach chodził Mikołaj, który wraz z Aniołkiem i Diabłem, rozdawał wszystkim cukierki. Była także świąteczna muzyka, grana i śpiewana na żywo. A to wszystko po to, by choæ na chwilńę umiliæ ten dzień uczniom oraz podarowaæ im słodki prezent.
Linki do galerii zdjńęæ oraz filmiku z Mikołajek w ZSO 1 znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.

 

Artykuł: Hanna Rostek, kl. 2 H
Zdjńęcia: Jńędrzej Zawojski, kl. 2 MI
Montaż filmu: Natalia Jacheæ, kl. 1 BC
Archiwa
%d bloggers like this: