“Mikołajkowa” wycieczka do Wrocławia

W poniedziałek, 4 grudnia klasa 1M pod opieką p. Joanny Gogulskiej i p. Piotra Michalaka wybrała się koleją na wycieczkę do Wrocławia.

Stolica Dolnego Śląska przywitała uczniów deszczem, ale z upływem czasu pogoda stawała się coraz ładniejsza. Do parku trampolinowego, który był pierwszym celem wycieczki uczniowie dojechali tramwajem. Dla większości z nich była to pierwsza w życiu podróż tym środkiem lokomocji (zdobyte doświadczenie licealiści będą mogli wykorzystać, gdy zaczną studiować we Wrocławiu Smile).
Pobyt w Parku trampolinowym JumpWord dostarczył uczestnikom wycieczki niezwykłych doznań,
dobrej zabawy i dużo radości, ponieważ mogli w bezpiecznych warunkach realizować najbardziej śmiałe akrobatyczne ewolucje i szalone pomysły gimnastyczne zużywając przy okazji mnóstwo energii.

Nic więc dziwnego, że po wyczynach sportowych wszyscy chętnie zjedli posiłek, a potem wyruszyli na zwiedzanie jarmarku bożonarodzeniowego, który tradycyjnie ulokował się na wrocławskim Rynku i w pobliskich uliczkach. Na straganach każdy mógł znaleźć coś dla siebie, kupić prezenty dla bliskich, a także poczuć wyjątkową, świąteczną atmosferę.

 

Wieczorem, gdy zapadł zmrok, dodatkową atrakcją stały się różnobarwne iluminacje wrocławskich placów i ulic. Uczestnicy wycieczki mogli je podziwiać również w drodze na dworzec PKP, skąd odjechali do Raciborza.

Archiwa
%d bloggers like this: